Suchen unter Videos, Mitglieder, Veranstaltungen, Audio Dateien, Bilder und Blogs Suchen

фундация Скеля|Ukraine

Блажен народ,знающий трубный зов.Они ходят во свете лица Твоего,Господи.


Mein Gebet

Ми дякуємо Верховний пастор наш Іісус Христос,за всі благі дії стосовно нас і нашого служіння,дякуемо |mehr

Gebet unterstützen

Community Werbung

Mein Blog

«zurück
<1  456  31>

Прикраси замість попелу.

Oct 16, 2014

1,166 Aufrufe
     (0 Bewertung)

Ви коли небуть бачили ту людину,яка розбита або глибоко поранена.Він(чи вона) стоїть на краю прірви під назвою-відчай. У очах такої людини можливо побачити стільки болю та смутку,стільки відчаю,та пустоти...Наруга-або ще образи,зловживання,погане поводження,несправедливість,потакання,зап дія душевних та фізичних ран.Це неповний список тих форм відкидання.Поранена душа може стати тією вязницею,у якій ховається людина,залишаючи інших за стінами.
До нас приходять люди,інших приносять як у Івана5:5.6.Інколи це були люди які залишили свої зібрання,інколи ті кого взагалі виключали із товариства Господнього.Але хто може заборонити прийти до Христа,тим кого Він покликує своєю любовю.
У 61гл пр.Ісаї ми читаємо,що Христос прийшов зцілювати зламаних серцем,щоб силою Духа Святого зміцнити у внутрішній людині і наповнити дух та душу.
Ємоційне зцілення,яке інколи називають внутрішнім зціленням-це те що може розірвати ваші кайдани і випустити вас на волю.
Адже Царство Небесне то не їжа та пиття,а праведність,мир та радість Дусі Святому і його сфера починається усередині нас. Все що відбувається у нас у серці набагато важливіше того що бачить наше око.І якіб складності,чи то іспити не пришлось нам пройти,внутрішня людина буде сильна, і не лише витримає все а й буде мати життя з надлишком.
І ви зможете не лише звільнитися від болі,а й взяти на себе відповідальність отримати зцілення та вилікувати ємоційні травми.
І Сам Бог замість пеплу дасть вам прикрасу,вінок,корону,діадему